FAVESlike product+8 více+5 víceSemilac3in1 One Step Glossy • Gelový lak na nehtyod 239,00 Kč7 ml (341,43 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):223,00 Kč
FAVESlike productSemilacTop No Wipe UV Gel Polish • Top Coat239,00 Kč7 ml (341,43 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):224,00 Kč
like product+1 víceSemilacSmart Builder • Gelový lak na nehtyod 334,90 Kč7 ml (478,43 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):334,90 Kč
FAVESlike productSemilacLampe UV LED 24W/48 Diamond Collection • Led lampa na nehty1 480,00 Kč1 ks (1 480,00 Kč / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacNail Power Therapy 5in1 Recovery Nude • Sérum na nehty159,96 Kč7 ml (228,51 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):146,20 Kč
FAVESlike productSemilacNail Power Therapy 5in1 Crystal Strong • Sérum na nehty134,00 Kč7 ml (191,43 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):131,00 Kč
FAVESlike productSemilacBase UV Gel Polish • Základní lak na nehty205,00 Kč7 ml (292,86 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):192,00 Kč
FAVESlike product+102 více+99 víceSemilacUV Colours UV Gel Polish • Gelový lak na nehtyod 175,00 Kč7 ml (250,00 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):173,00 Kč
FAVESlike productSemilacRemover • Odstraňovač laku na nehty168,00 Kč500 ml (336,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):165,00 Kč
FAVESlike productSemilacNail Cleaner • Čistič nehtůod 125,00 Kč125 ml (1 000,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):108,00 Kč
FAVESlike productSemilacFruity Culicle Oil Kiwi & Mango • Olej na nehty98,00 Kč7 ml (140,00 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):95,00 Kč
FAVESlike productSemilacColour's Set All About Nudes • Sada laků na nehty589,00 Kč1 ks (589,00 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):518,00 Kč
FAVESlike productSemilacTop UV Gel Polish • Top Coat219,00 Kč7 ml (312,86 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):205,00 Kč
FAVESlike productSemilacPrimer Acid Free • Základní lak na nehty111,00 Kč7 ml (158,57 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):99,00 Kč
FAVESlike product+22 více+19 víceSemilacUV Nagellack • Gelový lak na nehtyod 189,00 Kč7 ml (270,00 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):189,00 Kč
FAVESlike productSemilacCherry & Blossom Nails and Cuticles Scrub • Peeling na ruce125,80 Kč7 ml (179,71 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):114,00 Kč
FAVESlike productSemilacFrézovací nástavec 003, malý karbidový kuželový pilník • Pilník na nehty431,00 Kč1 ks (431,00 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):431,00 Kč
FAVESlike productSemilacNástavec na frézku 002, karbidový kuželový • Pilník na nehty431,00 Kč1 ks (431,00 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):431,00 Kč
FAVESlike productSemilacSada filtrů pro semilac frézku na nehty s odsáváním prachu • Pilník na nehty524,45 Kč5 ks (104,89 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):475,00 Kč
FAVESlike productSemilac2in1 no dust elektrická frézka na nehty s odsáváním prachu • Pilník na nehty3 774,00 Kč1 ks (3 774,00 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):3 774,00 Kč
FAVESlike product+1 víceSemilacOne Step 3in1 UV Gel Polish • Gelový lak na nehtyod 241,00 Kč7 ml (344,29 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):155,25 Kč
FAVESlike productSemilacEntferner • Odstraňovač laku na nehty377,40 Kč1000 ml (377,40 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):293,25 Kč
FAVESlike productSemilacNagelfräser Mini Pen • Pilník na nehty1 258,00 Kč1 ks (1 258,00 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):1 120,00 Kč
FAVESlike productSemilacTop Matte Total No Wipe UV Gel Polish • Top Coat272,00 Kč7 ml (388,57 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):272,00 Kč
FAVESlike productSemilacTop T22 UV Gel Polish • Top Coat160,00 Kč7 ml (228,57 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):128,00 Kč
FAVESlike productSemilacFinish with Gloss Cleaner • Čistič nehtů188,70 Kč125 ml (1 509,60 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):146,20 Kč
FAVESlike productSemilacFrézovací nástavec 005, diamantový pilník na nehty se zkosenou špičkou • Pilník na nehty125,80 Kč1 ks (125,80 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):125,80 Kč
FAVESlike productSemilacAloe Gel Elixir for Cuticles and Nails • Olej na nehty126,66 Kč7 ml (180,94 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):125,80 Kč
FAVESlike productSemilacAcetone • Odstraňovač laku na nehtyod 136,00 Kč125 ml (1 088,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):112,00 Kč
FAVESlike productSemilacNagelentfetter Nail Cleaner • Čistič nehtů335,00 Kč1000 ml (335,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):293,25 Kč
FAVESlike productSemilacStickers 17 Art Jungle • Nálepka na nehty99,00 Kč1 ks (99,00 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):94,35 Kč
FAVESlike productSemilacLampe UV LED 15W/24 • Led lampa na nehty627,30 Kč1 ks (627,30 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):560,00 Kč
FAVESlike productSemilacAll Black UV-LED 24W/48 Lampe • Led lampa na nehty1 677,05 Kč1 ks (1 677,05 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):1 578,00 Kč
FAVESlike productSemilacRemover Wraps • Odstraňovač laku na nehty123,00 Kč50 ks (2,46 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):108,23 Kč
FAVESlike productSemilacVelvet Dry Oil • Olej na nehty125,80 Kč7 ml (179,71 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):117,00 Kč
FAVESlike productSemilacDehydrator • Sušička laku na nehty123,00 Kč7 ml (175,71 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):105,42 Kč
FAVESlike productSemilacNagelfräser 65W • Pilník na nehty3 564,90 Kč1 ks (3 564,90 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):3 564,90 Kč
FAVESlike productSemilacTop T17 No Wipe UV Gel Polish • Top Coat256,00 Kč7 ml (365,71 Kč / 10 ml)Nejnižší cena (30 dní):144,00 Kč
FAVESlike productSemilacTry Me Starter Set • Sada laků na nehty1 258,00 Kč1 ks (1 258,00 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):1 258,00 Kč
FAVESlike productSemilacFrézovací nástavec 008, diamantový mikroválečkový pilník • Pilník na nehty136,00 Kč1 ks (136,00 Kč / 1 pcs)Nejnižší cena (30 dní):136,00 Kč