FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights Brillanz Serum Spray - nové složení • Sérum na vlasyod 207,40 Kč50 ml (4 148,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):207,40 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive • Šampon481,00 Kč250 ml (1 924,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses bond pro Day & Night Bond Booster • Bezoplachová péče691,00 Kč75 ml (9 213,33 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Bündelnder Conditioner - Neue Formulierung • Kondicionérod 543,00 Kč200 ml (2 715,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Bündelungs Spray - Neue Formulierung • Bezoplachová péče580,00 Kč150 ml (3 866,67 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses rich repair sekundová kúra • Vlasová kúraod 157,25 Kč50 ml (3 145,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):157,25 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses ultra volume posilující, nové složení, šampon • Šamponod 408,85 Kč250 ml (1 635,40 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):408,85 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses scalp specialist proti vypadávání vlasů • Bezoplachová péče789,00 Kč150 ml (5 260,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses blondes & highlights nové složení, 60sekundová kúra • Vlasová kúraod 157,25 Kč50 ml (3 145,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):157,25 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses bond pro 60sekundová péče, nové složení • Vlasová kúra157,25 Kč50 ml (3 145,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):157,25 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses just smooth s 6 účinky, nové složení • Sérum na vlasy678,00 Kč100 ml (6 780,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses bond pro expresní péče • Vlasová kúraod 654,00 Kč200 ml (3 270,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses color Dualsenses color • Sérum na vlasyod 207,40 Kč50 ml (4 148,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):207,40 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses color Dualsenses color • Šamponod 207,40 Kč100 ml (2 074,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):207,40 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses sun reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - nové složení • Šamponod 207,40 Kč100 ml (2 074,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):207,40 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses sun reflects sprej s UV ochranou • Bezoplachová péčeod 207,40 Kč50 ml (4 148,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):207,40 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses color Extra Rich Brillanz Conditioner nové složení • Kondicionérod 543,00 Kč200 ml (2 715,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses Just Smooth Bändigungs Conditioner - Neue Formulierung • Kondicionérod 543,00 Kč200 ml (2 715,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses rich repair regenerační • Šampon481,00 Kč250 ml (1 924,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses ultra volume nové složení, posilující kondicionér • Kondicionérod 543,00 Kč200 ml (2 715,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 • Bezoplachová péčeod 207,40 Kč50 ml (4 148,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):207,40 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses color Repair & Glanz Balsam - nové složení • Krém na vlasy691,00 Kč75 ml (9 213,33 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses just smooth uhlazující olej • Vlasový olej587,35 Kč100 ml (5 873,50 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):464,00 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses Ultra Volume Kräftigendes Spray - Neue Formulierung • Bezoplachová péče580,00 Kč150 ml (3 866,67 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses scalp specialist pro rovnováhu, nové složení, hydratační fluid pro péči o vlasovou pokožku • Péče o pokožku hlavy498,00 Kč150 ml (3 320,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):498,00 Kč
FAVESOmezenélike productGoldwellWiesnbummel Goldwell x Cathy Hummels StyleSign Set • Sada pro vlasový styling1 039,00 Kč1 ks (1 039,00 Kč / 1 pcs)
FAVESlike product3 Dostupné barvyGoldwellSoft Color • Tónování vlasůod 276,00 Kč125 ml (2 208,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):251,00 Kč
FAVESOmezenélike productGoldwellStylesign poznávací cestovní sada • Sada pro vlasový styling629,00 Kč1 ks (629,00 Kč / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellStylesign komprimovaný flexibilní sprej na vlasy • Sprej na vlasy285,00 Kč150 ml (1 900,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):278,00 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Kondicionér543,00 Kč200 ml (2 715,00 Kč / 1 l)
FAVESNovýlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Vlasová kúra654,00 Kč200 ml (3 270,00 Kč / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign - volume Mousse dodávající plnost a lesk pěna • Pěna289,00 Kč300 ml (963,33 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):282,00 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign Smooth bb Creme pro sušení na vzduchu • Stylingový krémod 310,00 Kč125 ml (2 480,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):303,00 Kč
FAVESlike productGoldwellDualsenses Bond Pro posilující kondicionér • Kondicionérod 106,00 Kč30 ml (3 533,33 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):90,10 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign beztížný lesklý olej na vlasy • Vlasový olejod 306,00 Kč100 ml (3 060,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):303,00 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture suchý Spray vosk • Gel na vlasy298,00 Kč150 ml (1 986,67 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):290,00 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign extra silný sprej na vlasy • Sprej na vlasy294,00 Kč300 ml (980,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):278,00 Kč
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Kondicionér328,00 Kč200 ml (1 640,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):307,00 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling texturizační sprej pro foukání • Texturizační sprej309,00 Kč200 ml (1 545,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):300,00 Kč
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Maska na vlasyod 121,00 Kč50 ml (2 420,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):122,00 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls definující gel na vlasy • Gel na vlasy286,00 Kč150 ml (1 906,67 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):282,00 Kč
FAVESNovýlike productGoldwellSprühgold • Sprej na vlasyod 152,15 Kč100 ml (1 521,50 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):152,15 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Gel na vlasyod 195,00 Kč75 ml (2 600,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):193,00 Kč
FAVESlike productGoldwellDualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Šamponod 211,65 Kč100 ml (2 116,50 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):144,00 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture definovací vosk • Vosk na vlasy320,00 Kč75 ml (4 266,67 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):284,00 Kč
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Šampon276,00 Kč300 ml (920,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):270,00 Kč
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Formgebende Crème • Stylingový krém300,00 Kč75 ml (4 000,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):288,00 Kč
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Maska na vlasyod 350,00 Kč200 ml (1 750,00 Kč / 1 l)Nejnižší cena (30 dní):316,00 Kč